Szkoły podstawowe-wyniki


IGRZYSKA DZIECI (klasy 1-6 SP)

WSPÓŁZAWODNICTWO MIĘDZYSZKOLNE ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji corocznie jest organizatorem sportowego 'Współzawodnictwa szkolnego' świdnickich szkół podstawowych i wygasznych szkół gimnazjalnych na szczeblu miejskim i współorganizatorem niektórych finałów strefy wałbrzyskiej w ramach cyklu Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej prowadzonych na dalszych szczeblach przez Szkolny Związek Sportowy 'Dolny Śląsk'.

Kategorie wiekowe w tym roku szkolnym:

- IGRZYSKA DZICIE (klasy 1-6 Szkoły Podstawowe)

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (klasy 7 Szkoły Podstawowe i 2-3 Gimnazja)

Szkoły za zajęcie miejsc w poszczególnych zawodach uzyskują następującą punktację :

  • Igrzyska Dzieci (klasy 1-6 SP : 1m -10 pkt, 2m -8 pkt, 3m -7 pkt, 4m -6 pkt, 5m -5 pkt, 6m -4, 7m -3 pkt

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7 SP i 2-3 Gimn.) : 1m -6 pkt, 2m -4 pkt, 3m -3 pkt, 4m -2 pkt, 5m – 1 pkt.

Do punktacji końcowej współzawodnictwa wliczone są wyniki wszystkich konkurencji, w których dana szkoła bierze udział. W przypadku takiej samej liczby punktów o kolejności decyduje większa ilość zdobytych pierwszych miejsc, następnie drugich itd. Szkoły. które wezmą udziału w blisko 50% zawodów będą sklasyfikowane. Pozostałe nie będą klasyfikowane.

 

DZIEWCZĘTA - IGRZYSKA DZIECI (klasy 1-6 SP)

 

NAZWA ZAWODÓW

 

SP

1

SP

2

SP

4

SP

6

SP

8

SP

105

SP

315

NSP

Bliżej

Dziec

NSP

Caritas

Udział

Sztafetowe biegi przeł.

2m-8

X

4m-6

1m-10

3m-7

X

5m-5

X

X

50

Mini kosz

3m-7

X

6m-4

4m-6

1m10

2m-8

5m-5

X

X

72

Mikołajkowe zaw. pływ.

4m-6

5m=5

1m-10

2m-8

6m-4

3m-7

8m-2

7m-3

X

48

Tenis stołowy

6m-4

X

3m-7

4m-6

2m-8

1m-10

X

5m-5

X

18

Mini siatka 4-ki

2m-8

6m-4

5m-5

4m-6

3m-7

1m-10

X

X

X

60

Mini siatka 3-ki

3m-7

X

4m-6

5m-5

2m-8

1m-10

X

X

X

40

Mini siatka 2-ki

4m-6

X

7m-3

1m-10

5m-5

3m-7

6m-4

X

2m-8

42

Drużyn. biegi przełajowe klasy III-IV

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Drużyn. biegi przełajowe klasy V-VI

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Czwórbój LA

2m-8

X

4m-6

3m-7

X

1m-10

6m-4

5m-5

X

36

Igrzyska Dzieci LA

2m-8

X

X

3m-7

X

1m-10

5m-5

4m-6

X

35

Wielobój LA klasy I-II

6m-4

X

3m-7

1m-10

2m-8

4m-6

X

5m-5

X

55

Wielobój LA klasy III-IV

5m-5

X

4m-6

1m-10

2m-8

3m-7

6m-4

7m-3

8m-2

80

OGÓŁEM PUNKTY

71

9

60

85

65

85

29

27

10

481

MIEJSCE

3

NK

5

2

4

1

6

7

NK

 


 

CHŁOPCY - IGRZYSKA DZIECI (klasy 1-6 SP)

 

NAZWA ZAWODÓW

 

SP

1

SP

2

SP

4

SP

6

SP

8

SP

105

SP

315

NSP

Bliżej

Dziec

NSP

Caritas

Udział

Sztafetowe biegi przeł.

4m-6

X

2m-8

1m-10

3m-7

X

5m-5

X

X

50

Mini nożna

2m-8

X

4m-6

1m-10

3m-7

6m-4

5m-5

7m-3

X

67

Mini kosz

3m-7

X

1m-10

2m-8

5m-5

4m-6

6m-4

X

X

72

Mikołajkowe zaw. pływ.

3m-7

4m-6

1m-10

2m-8

X

5m-5

X

7m-3

X

56

Mini ręczna

X

X

3m-7

2m-8

5m-5

1m-10

4m-6

X

X

72

Tenis stołowy

4m-6

X

3m-7

1m-10

2m-8

6m-4

X

5m-5

X

18

Mini siatka 4-ki

3m-7

X

1m-10

2m-8

6m-4

4m-6

5m-5

X

X

60

Mini siatka 3-ki

1m-10

X

X

3m-7

2m-8

X

X

X

X

24

Mini siatka 2-ki

1m-10

X

4m-6

3m-7

2m-8

5m-5

6m-4

X

X

36

Drużyn. biegi przełajowe klasy III-IV

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Drużyn. biegi przełajowe klasy V-VI

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Czwórbój LA

3m-7

X

2m-8

1m-10

X

4m-6

6m-4

5m-5

X

36

Igrzyska Dzieci LA

2m-8

X

X

1m-10

X

5m-5

4m-6

3m-7

X

42

Wielobój LA klasy I-II

5m-5

X

3m-7

1m-10

4m-6

6m-4

X

2m-8

X

60

Wielobój LA klasy III-IV

3m-7

X

4m-6

1m-10

5m-5

2m-8

6m-4

7m-3

8m-2

72

OGÓŁEM PUNKTY

88

6

85

116

63

63

43

34

2

665

MIEJSCE

2

NK

3

1

5

4

6

7

NK

 


 

Kontakt: Waldemar Kurek – 607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl

 

Nasze kluby

Media